Xiaomi Smart Humidifier 2

5,990 L

Anti bakterial, pastrues dhe lagështues ajri për ambjente jo shumë të pastra dhe me mungesë oksigjeni. Mund të kontrollohet edhe me aplikacionin Mi Home. Shijoni ajrin e pastër në shtëpinë tuaj. Lagështuesi përdor teknologjinë e sterilizimit ultravjollcë UV-C për të eliminuar bakteret dhe më pas lëshon avull në mjedisin ku ndodheni. Lëshon deri në 350 mL/h avull për mbulimin e të gjithë dhomës. Me depozitë 4.5L punon deri në 32 orë pa rimbushur. Ruani lagështinë perfekte.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specifications
Product name
Xiaomi Smart Humidifier 2
Product mode
lMJJSQ05DY
Rated voltage
220 V~
Rated frequency
50 Hz
Rated power
28 W
Humidification rate
350 mL/h
Noise level
≤38dB(A)
Water tank capacity
4.5L
Net weight
1.57kg
Product dimensions
Φ190×335 mm

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Humidifier × 1
Instruction Manual × 1
Fiber Cotton × 3 (1 installed, 2 replacements)

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim