Xiaomi Smart Pet Food Feeder

9,990 L

Lidhet me aplikacionin Mi Home/Xiaomi Home, kështu që ju mund të kontrolloni kohën e shpërndarjes dhe dozën nga kudo ndodheni. Tani mund të largoheni të qetë nga shtëpia pa u shqetësuar se macja apo qeni juaj do të mbetet pa ushqim.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 13%

White

Xiaomi Smart Pet Food Feeder

Specifications
Product name
Xiaomi Smart Pet Food Feeder
Model
XWPF01MG-KR
XWPF01MG-US
XWPF01MG-EU
XWPF01MG-UK
Product colour
white
Input
5.9V⎓1.0A
Rated power
5.9W
Product dimensions
311×180×387mm
Capacity
3.6L
Net weight
3kg
Power cord length
1.5m

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Smart Pet Food Feeder

1 x Power Cord

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim