Xiaomi Smart Speaker IR Control

6,290 L

Përzierja e përsosur e teknologjisë dhe mjeshtërisë sjell këtë boks me dizajn elegant dhe kompakt.  Nuk është vetëm një boks inteligjent muzike, ëshë një vepër arti unike gjithashtu. Tani mund të përdorni komanda të ndryshme zanore për ta kontrolluar. Për të luajtur muzikë, për të mësuar motin, për të qëndruar i sintonizuar me lajmet më të fundit ose për të ngritur/ulur volumin, gjithçka që duhet të thoni është “Ok Google”.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Specifications

Product Name
Xiaomi Smart Speaker (IR Control)

Model number
L05G

Product weight
628g

Dimensions
95 * 95 * 14mm

Buttons
Play/Pause, Volume up, Volume down, Mute

Microphone Array
2Mics, with far field voice wake up sopport

Speaker
1.5″ full-range speaker

Light
One-Dot LED light

Connectivity
802.11a/b/g/n/ac, 2.4GHz/5GHz | Bluetooth® 5.0 | Chromecast built-in™

IR Remote Control
Only compatible devices support infrared control function on Xiaomi Smart Speaker (IR Control). Tested with models: fans: CHANGHONG CFS-LD402RF, Midea FS40-13GR; Projectors: Epson EMP-1710, HITACHI HCP-810X; Air conditioner: MIJIA KFR-50GW/N1A1; TV displays: Mi LED TV 4S 65’’, Mi TV P1 50’’; LED: Panasonic HHXZ4034.

Power Supply
12V / 1A, DC input

Informacion mbi Paketimin

1 x Smart Speaker

1 x Power Adapter

1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim