XiaomiBook S 12.4″

73,990 L

XiaomiBook S 12.4″  ju sjell më afër asaj që doni, me ndërveprimin e optimizuar me pajisjen tuaj 2-në-1. Pavarësisht nëse përdorni tastierën, gishtin tuaj për kontrollin me prekje, apo edhe një stilolaps inteligjent, përvoja e pandërprerë do t’ju mahnitë. Rezultati është një laptop që ofron performancë superiore dhe jetëgjatësi të baterisë. Kalimi midis modalitetit të laptopit, modalitetit të kanavacës dhe modalitetit të tabletit sipas dëshirës tuaj. Merrni përvojën e plotë të laptopit që mund t’ju ndihmojë të rritni produktivitetin tuaj kudo që të jeni.

S’ka stok

Dark Gray
Dimensions

Height: 294mm

Width: 197mm

Thickness: 8.95mm

Weight: 720g

Display
Size: 12.35″
Type: LCD
Resolution: 2560 x 1600 (WQHD+)
PPI: 244
Refresh rate: 60Hz
Aspect ratio: 16:10
Brightness: 500nits (typ) / 425nits (min)
Touch: 10 point multi-touch
Color gamut: DCI-P3 100% (typ) / 95% (min)
Glass material: CORNING® GORILLA® GLASS 3
Processor
Qualcomm® Snapdragon™ 8cx Gen 2
CPU: Qualcomm® Kryo™ 495, Octa-core CPU, up to 2.84GHz
GPU: Qualcomm® Adreno™ 680
7nm manufacturing process
Battery

Up to 13 hours typical use.

(8 hours video play)

Fast charging 65W

Camera
Rear camera: 13MP
Face ID
Speaker
Dual speakers
3.5mm headphone jack
Storage & RAM
8GB + 256GB
LPDDR4X RAM
Connectivity
Bluetooth 5.1
Wi-Fi 5 2.4GHz/5GHz
Operating System

Windows 11 Home in S mode

Package contents

Xiaomi Book S 12.4″ / Quick Start Guide

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Book S 12.4″ / Quick Start Guide

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim