Shihni shportën “Mi City Sling Bag” u shtua në shportën tuaj.

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

2,490 L

Set kaçavidash 16 në një me dizajn unik dhe shumë praktik. Përbëhet nga material rezistent dhe nuk rrëshket gjatë punës fal mbështjelljes me gomë TPE.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver

Product Specifications

Product model no. MJJLLSD002QW

Weight 230g

Maximum torque of ratchet 20 N⋅m

Screwdriver dimensions 144×34×34mm

Extension rod size 110×10×10 mm

Standards implemented GB/T10635-2013

Screwdriver bit types C6, 3×L32 mm double-ended bit

Slotted SL4/SL6

Phillips-head PHO/PHI/PH2/PH3

Pozidriv PZI/PZ2

Spline-head T15/T20/T25/T30

Hex H3/H4/H5/H6

Package Contents

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver ×1
Extension rod ×1
Double-ended bit ×8
User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver × 1

Extension rod × 1

Double-ended bit × 8

User manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim