Mi 33W Wall Charger (Type-A + Type-C)

2,490 L

Karikues shumë i shpejtë 33W për çdo lloj smartfoni që e suporton teknologjinë e karikimit të shpejtë. Ka dy porta dalëse duke ju mundësuar kështu edhe karikimin e dy pajisjeve njëherësh. Është i vogël, kompakt dhe mund ta merrni gjithë kohës me vete.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
Ofertë!
- 17%
Ofertë!
- 13%
 
Kurse 500 L
3,490 L

White

Specifications

Product name
Mi 33W Wall Charger (Type-A + Type-C)

Input
90~264Vac ~ 47/63Hz, 1.1A

Output port
USB-C + USB-A

Output
USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 11V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A,20V/1.65A,33W MAX
USB-A : 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.25A,27W MAX

Dimensions
83.7mm x 48mm x 28mm

Package contents

 

Charger x 1, User manual x 1, Warranty notice x 1

 

Informacion mbi Paketimin

 

Charger x 1,
User manual x 1,
Warranty notice x 1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim