Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Ofertë!

5,990 L

Kurse 1,000 L

Kamer sigurie Mi 360 gradë me imazh tejmase të qartë me cilësi 2K, 3 milion piksela dhe mikrofon të dyfishtë me reduktim të zhurmave. Mund ta lidhni me çdo pajisje smart si celularë, tablet ose orën inteligjente Mi, për të qënë gjatë gjithë kohës koherent me çfarë ndodh.

Ka stok

White
Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Specifications

Product name
Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

Product net weight
349 g

Product model no.
MJSXJ06CM

Power input
5 V=2 A

Operating temperature
-10°C to 50°C
Lens angle
110°
Resolution
1296p

Product dimensions
122 x 78 x 78 mm

Video encoding
H.265

Supported systems
Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Storage
MicroSD card (up to 32 GB supported)

Standard implemented
Q31/0115000198C009-2018-01

Wireless connection
Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5 GHz, Bluetooth 4.2

Package contents

Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

User manual

Power cable

EU standard adapter

Wall mount accessories package

Informacion mbi Paketimin

Mi 360° Home Security Camera 2K Pro

User manual

Power cable

EU standard adapter

Wall mount accessories package

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim