Mi Camera 2K Magnetic Mount

3,990 L

Kamer sigurie 2K me lente të përparuara të cilat kapin imazhe me ngjyra të qarta edhe në ambjente me pak dritë. Sensori i indetifikimit të njerzve filtron gjithashtu alarmet fallso dhe ju sjell alarme vetëm atëherë kur vërtetë ka prani të personave të tjerë. Mund ta lidhni me aplikacioin Mi Home dhe nga aty të kontrolloni çdo njoftim apo parametër.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specifications

Product name

Mi Camera 2K (Magnetic Mount)
Product model
MJSXJ03HL
Rated input
5V〜1A
Video encoding
H.265
Operating temperature
-10°C to 50°C
Resolution
2304 x 1296
Product dimensions
60 x 48 x 67.5mm
Lens angle
125°
Wireless connection
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Storage
Micro SD card
Compatible with
Android 6.0 & iOS 11.0 or above
Package contents

Camera x 1
Magnetic mount x 1
Power cable x 1
Metal pad x 1
User manual  x 1

Informacion mbi Paketimin

Camera x 1
Magnetic mount x 1
Power cable x 1
Metal pad x 1
User manual  x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim