Mi City Backpack 2

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

Nga 4,990 L

Kurse 1,000 L

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. E pershtatshme per te mbajtur nje laptop 14 inch. Dizajni minimalist dhe plot stil e bejne te pershtatshme per cdo rast.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Blue
Dark Gray
Light Gray
Product weight

Approximately 0.77 kg

Product capacity

Approximately 17 L

Product materials

Fabric-polyester fiber
Lining-polyester fibe

Certification standard

QB/T 1333-2018

Informacion mbi Paketimin

Mi City Backpack 2 ×1

Packaging bag ×1

Tag ×1

Desiccant ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim