Mi Electric Shaver S700

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

11,990 L

Kurse 3,300 L

Makine rroje nga Xiaomi. Me koke e cila rrotullohet 360 grade per tju pershtatur kontureve te fytyres dhe tehe me dy shtresa per performance sa me te mire. Eshte kundra ujit dhe ka jetegjatesi baterie deri ne 60 minuta perdorimi. Mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne karikim. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 17%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,000 L
4,790 L
Ofertë!
- 21%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,300 L
4,990 L

Black
Specification

Model

S700

Color

Black

Voltage

3.7V

Battery

700mAh

Feature

Triple Blade

Product size

164.9*62.8*66 mm

Package weight

370 g

Packing list

1 x Electric Shaver
1 x Charging Stand
1 x Charging Cable
1 x Cleaning Brush
1 x User Manual

Informacion mbi Paketimin

1 x Electric Shaver
1 x Charging Stand
1 x Charging Cable
1 x Cleaning Brush
1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim