Mi High Efficiency Filter

4,490 L

Xiaomi Mi Air Purifier Hepa Filter  për pastrimin e ajrit, largon 99.97 % të grimcave të dëmshme dhe ndalon aerosolin qe ndodhen në atmosferë dhe polenet e luleve. I përshtatshëm me Mi Air Purifier 2H,3H,Pro dhe Grey. Mund të kontrollohet nga celulari me aplikacionin Mi Home.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Gray

Specifications
Color
Gray
Model
M8R-FLH
Layers of Filtration
3 layers ( Primary, Xiaomi High Efficiency Filter, Activated carbon )
Compatible
Mi Air Purifier 2H/Mi Air Purifier 2S/Mi Air Purifier 2C/Mi Air Purifier 3C Mi Air Purifier 3H/Mi Air Purifier Pro

Informacion mbi Paketimin

Air Purifier Filter 1 U

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim