Mi Portable Bluetooth Speaker (16W)

3,990 L

Boks me bluetooth nga Xiaomi. I vogël dhe i lehtë në peshë. Zë i pastër dhe bas i fuqishëm. Përshtatet lehtësisht në çdo ambjent që mund të vendoset.

Choose according to the configuration you want:
Color

Blue
Black
Red
Mi Portable Bluetooth Speaker(16W)

General Specification

Product name

Mi Portable
Bluetooth Speaker(16W)

Color

Black/Blue

Model

MDZ-36-DB

Product dimensions

W 213 * D 74 * H 74 mm

Technical Parameters

Connectivity

Bluetooth/3.5mm AUX IN

Rated output power

2×8W (@1KHz THD=1%)

Signal-to-noise ratio

70dB

TWS Connection

Yes(≤5m)

Waterproof

IPX7

Battery charging time

4 hours

Playback time

Approx. 13 hours
(at 50% Volume)

Bluetooth version

5.0

Frequency range

80Hz to 20KHz

Rated impedance

4 Ω

Transmission distance

15m

Battery

Lithium-ion, 3.7V, 2600mAh

Rated input

5V 1A

Package Contents

Informacion mbi Paketimin

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim