Mi Smart Camera C300

Ofertë!

3,990 L

Kurse 3,000 L

Me cilësi imazhi plotësisht të përmirësuar Xiaomi Smart Camera C300 përdor teknologji ultra të qartë HD për të kapur imazhe më të detajuara. Shijoni një përvojë të përmirësuar vizuale me teknologjinë HD ultra të qartë 2K. Qartësi e vërtetë në çdo kornizë. Lentja plotësisht e përmirësuar redukton në mënyrë efektive përthyerjen e dritës për imazhe më të qarta dhe më të detajuara. Përmban një sensor imazhi me ndjeshmëri të lartë, u2028 dhe shfaq video me ngjyra edhe në kushte me dritë të ulët.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 30%
 
Kurse 1,500 L
3,490 L
Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L
Ofertë!
- 20%

White

Specifications
Product name
Xiaomi Smart Camera C300
Product model no.
XMC01
Product dimensions
115 × 78 × 78 mm
Compatible with
Android 4.4 or iOS 9.0 and above
Wireless connection
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Product net weight
327g
Power input
5V=1A
Aperture
F1.4
Resolution
2304 × 1296
Video encoding
H.265
Storage
Micro SD card (up to 256 GB supported)

Informacion mbi Paketimin

Mi Smart Camera C300 x1

User Manual x1

Power cable x1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim