Mi Vacuum Cleaner G10/G9 Plus Filter Kit

1,990 L

Filtër për fshesën Xiaomi G10 Plus dhe G9 Plus. Filtrim eficient për një pastrim sa më të mirë. Mund të hiqet dhe të ndërrohet lehtësisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Specifications

Color
White

 

Informacion mbi Paketimin

Filter x1

User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim