Mi Vacuum Cleaner G9 Plus

Ofertë!

23,490 L

Kurse 4,500 L

Fshesa që nuk duhet të mungoj kurrsesi në shtëpitë tuaja. Fshesa e vakumit Xiaomi G9 plus me 5 cikle filtrimi, bateri me kapacitet të lartë 2500 mAh dhe depozitë pluhurash 0.6L. Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jenë më problem.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specs
Product name
Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus
Product model no.
B206
Product net weight
Approx. 3.4kg
Product dimensions
1286mm × 214mm × 256mm
Rated voltage
25.2V
Charging voltage
30.8V
Rated power
400W
Battery capacity
2500mAh (nominal capacity)
2400mAh (rated capacity)
Charging time
Approx. 3.5 hours
Dust collector capacity
0.6L (full cup)

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus × 1

High-torque floor brush × 1

Mini power brush × 1

Storage stand × 1

Two-in-one wand × 1

Extension rod × 1

Power adapter × 1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim