Xiaomi Electric Scooter Riding Gloves

Ofertë!

2,990 L

Kurse 2,300 L

Doreza nga Xiaomi. Të papërshkueshme nga era dhe të izoluara nga brenda, duke ju mbajtur ngrohtë dhe duke ju mbrojtur nga i ftohti. Mund të përdorni gishtin e madh dhe gishtin tregues për të bashkëvepruar lehtësisht me ekranet me prekje të pajisjeve elektronike, pa pasur nevojë të hiqni dorezat. Nuk ka më shqetësime në ditët me shi apo borë Dorezat mund t’i rezistojnë shiut dhe borës përkohësisht dhe e mbajnë pjesën e brendshme të thatë dhe të rehatshme. Veshje silikoni e qëndrueshme, anti-rrëshqitës dhe fleksibël. Zona e pëllëmbës dhe pjesët e zonës së gishtit janë të mbuluara me një shtresë silikoni që shton fërkimin, duke ofruar kapje kundër rrëshqitjes dhe udhëtime më të sigurta.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Specifications
Product colour
Black
Sizes
L, XL
Material
84% nylon + 16% spandex
Fillers
100% polyester
Lining
100% polyester

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Electric Scooter Riding Gloves x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim