Xiaomi Electric Toothbrush T700

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

9,990 L

Kurse 3,000 L

Furçë dhëmbësh T700 me dridhje me frekuencë të lartë prej 39.600 herë në minutë. Pastroni dhëmbët në mënyrën më të thjeshtë të mundshme dhe me efikasitet të lartë. Koka e furçës është anti ndryshk dhe anti gërryerje nga uji. Nëpërmjet butonit në dorezën e furçës mund të kontrolloni fuqinë dhe shpejtësinë e rrotullimi të furçës për të mbrojut e mos dëmtuar mishrat e dhëmbëve.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 17%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,000 L
4,790 L

Blue
Specifications
Product name
Xiaomi Electric Toothbrush T700
Model no.
MES604
Charging Time
6 hours
Rated Input
5V
Color
Dark blue
Rated Power
4.2W
Product Size
27mm × 255mm
Waterproof Rating
IPX7
Place of Origin
China
Bristle Material
Dupont Nylon Bristles
Charging Mode
Inductive Charging

Informacion mbi Paketimin

1 x Toothbrush

1 x Toothbrush Head

1 x Charging Base

1 x Charging cable

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim