Xiaomi Hair Clipper

3,990 L

Xiaomi Hair Clipper, pajisur me 5 gjatësi të ndryshme të prerjes së flokëve për të realizuar gradientin me lehtë se kurrë. Me tehe të mprehta dhe precize të cilat janë anti-oksidante dhe me rezistencë të lartë, për tju siguruar jetëgjatësi të produktit. Rezistente ndaj ujit me nivel IPX7 si dhe shumë opsione, tashmë mund të realizoni çdo trend që dëshironi me efikasitet dhe lehtësi maksimale.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Specifications

Model
LFQ03KL

Charging Time
2.5 hours

Net Weight
266g

Rated Voltage
3.7V⎓

Item Dimensions
47×45×182mm

Rated Power
3W

Input
5V⎓1A

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Hair Clipper 1x

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim