Xiaomi Hair Clipper

6,690 L

Performanca e jashtëzakonshme, besimi dhe qetësia gjatë gjithë ditës nis me detajet e vogla në mëngjes. Makina elektrike e rrojes Mi 5-Blade përmban një motor inovativ me pezullim linear magnetik që i jep fuqi konstante kokës lundruese gjithëdrejtuese. Këto veçori të fundit ju japin më shumë kontroll për një rruajtje më të pastër dhe më të lehtë. Është kundra ujit dhe ka jetëgjatësi baterie deri në 90 minuta përdorimi.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Specifications

Model
LFQ04KL

Charging Time
2.5 hours

Net Weight
266g

Rated Voltage
3.7V⎓

Item Dimensions
47×45×182mm

Rated Power
3W

Input
5V⎓1A

Informacion mbi Paketimin

Hair Clippers Host ×1

3-21mm Adjustable Comb ×1

23-41mm Adjustable Comb ×1

Thin Comb ×1

Hairclip×1

Charging Cable ×1

Cleaning Brush ×1

Sponge ×1

Girth ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim