Xiaomi Mi Electric Shaver S301

6,990 L

Makine rroje nga Xiaomi. Me tehe të dyfishtë për një pastrim më të mirë në kohë më të shkurtër se produktet me një teh. Pajisur me motor të fuqishëm me një çip smart i cili menaxhon lëvizjen dhe shpejtësinë e kokës sipas sipërfaqes për të siguruar një pastrim sa më komfort dhe eficient. Zotëron dy nivele shpejtësie si dhe një ekran LED i cili tregon informacionet e nevojshme gjatë përdorimit si shpejtësia, bateria, etj. Pastrohet mjaft lehtë, mund të përdoret në të njomë ose të thatë sipas preferencave tuaja dhe përmasat kompakte e bëjnë lehtësisht të transportueshme për ta marrë me vete kudo të udhëtoni.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Specification

Product name
Xiaomi Electric Shaver S301

Product model
S301

Charging port
Type-C

Operating voltage
3.7 V⎓

Operating power
3W

Charging time
Approx. 2h

IP rating
IPX7

Input
5V⎓1A

Informacion mbi Paketimin

Shaver ×1
Charging cable ×1
Cleaning brush ×1
User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim