Xiaomi Robot Vacuum E10

17,990 L

Xiaomi Robot Vacuum E10, me fuqi thithëse 4000Pa mundëson pastrim efektiv mbi çdo sipërfaqe me një kalim.  Kombinuar me disa sensorë për tu përshtatur me çdo ambient kompleks si dhe me njoftime për tju informuar në çdo fazë të procesit të pastrimit. Mund të kontrollohet lehtësisht përmes aplikacionit Xiaomi Home duke siguruar pastërti edhe nëse nuk ndodheni në shtëpi.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Specifications
Model number
B112
Dimensions
146×122×87.5mm
Rated power

35W

Rated voltage

14.4V⎓

Charging voltage

20V⎓

Net weight

4.8kg

Informacion mbi Paketimin

1 x Main unit

1 x Main brush (Pre-installed on main unit)

1 x 2-in-1 water tank and dust container (Can be used in either vacuum or mop mode)

1 x Side brush

1 x Brush cover (Pre-installed on main unit)

1 x Pads (Pre-installed on the mop frame)

1 x Mop frame

1 x Power adapter

1 x Charging dock

1 x Cleaning brush (On the 2-in-1 water tank and dust container)

1 x User manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim