Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L

Xiaomi Robot Vacuum X10, me çmim ekonomik dhe pastrim mjaft eficient. Zotëron fuqi pastrimi 4000Pa duke siguruar pastërti maksimale, pajisur me lazer LDS për navigim krejtësisht të saktë të sipërfaqes, bateri jetëgjatë 5200 mAh e cila zgjat deri në 180 minuta me një karikim të vetëm, suporton kontroll përmes aplikacionit përkates. Këto dhe shumë veçori të tjera e bëjnë këtë robot pastrues një përkujdesës shtëpie të mrekullueshëm.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Robot Vacuum

Model
B102GL

Dimensions
353 × 350 × 98.8 mm

Battery
4800 mAh (Rated Capacity)
5200 mAh (Nominal Capacity)

Charging Time
Approx. 6 hours

Weight
3.3 Kg

Rated Voltage
14.4 V

Rated Power
46 W

 

 

Auto-empty Station

Model
JCZ2201

Dimensions
397 × 285 × 384 mm
Rated Input
220–240 V ~ 50/60 Hz
Rated Output
20.0 V 1 A
Rated Power
1000 W

Informacion mbi Paketimin

1 x Robot vacuum 
1 x Dust collection dock  (With dust bag installed)
1 x Main brush (Installed)
1 x Brush cover (Installed)
1 x Dust bag (Replacement)
1 x Dustbin (Installed)
1 x Mop pad 
1 x Water tank 
1 x Side brush 
1 x Cleaning tool 
1 x Power cable 
1 x User manual 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim