Xiaomi Smart Air Purifier 4 Filter

3,990 L

Filter ajri super efektiv me 3 nivele filtrimi. Eleminon 99.97% te tymit, pluhurave, polenit dhe të gjithë copëzave të tjera të vogla me madhësi deri në 0.3 mikron. Ky filtër është i përshtatshëm për Xiaomi Smart Air Purifier 4.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Gray

Specifications

Product name
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Filter

Product model no.
M16R-FLP-GL

Product colour
Black

Product external diameter
Φ210mm

Product height
293mm

Applicable models
Xiaomi Smart Air Purifier 4

Package contents

Filter x 1

User manual x 1

Informacion mbi Paketimin

1 x Antibacterial Filter

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim