Xiaomi Smart Blender

Ofertë!

9,990 L

Kurse 4,000 L

Përzieni pije të nxehta ose të ftohta sipas dëshirës – përgatisni deri në 1200 ml pije të nxehta ose 1600 ml pije të ftohta në të njëjtën kohë. Përgatisni me lehtësi smoothie të shëndetshme, lëngje të freskëta dhe akull të grimcuar. Mund të përgatisni smoothie ose supa të shijshme. Rrotulloni çelësin OLED për të zgjedhur mënyrën e funksionimit. Doreza funksionon edhe si ekran. Ushqehuni shëndetshëm! 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specifications

Rated Voltage: 220–240V~

Rated Frequency: 50/60Hz

Blending Power: 1000W

Heating Power: 800–950W

Cold Drink Max. Capacity: 1600mL

Hot Drink Max. Capacity: 1200mL

Product Dimensions: 188 x 222 x 436mm

Wireless Connectivity: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Blender x1

User manual x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim