Mi 4K Laser Projector 150”

Ofertë!

179,990 L

Kurse 21,000 L

Video projektori Mi 4K 150″, një ekran masiv për shtëpinë tuaj.
Ky projektor mund të projektojë imazhe ose video me madhësi deri në 150 inç dhe cilësi superiore 4K. Është njësoj si t’i sillni mbrëmjet e teatrit ose kinemasë në shtëpi. Ka kontrast 3000:1, të krahasueshëm me atë që gjendet në kinematë më të mira dhe ngjyra të gjalla dhe plot dritë. I pajisur me teknologjinë më të re ALPD 3.0 nga Appotronics e cila jo vetëm që ju mundëson imazhet e qarta për të cilat folëm, por gjithashtu zgjat jetgjatësinë e produktit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 10%
 
Kurse 15,000 L
127,990 L

Black
Exterior

Basic information and functions

Product name
Mi 4K Laser Projector 150”

Product number
MJJGTYDS03FM

Product Size
410mm x 291mm x 88mm (main unit)

Product weight
7.2kg

Product color
black

Lens focus
Electric focusing

Keystone correction
8-point correction

Electrical Specifications

Power consumption
<300W (high light mode)

Power input
200-240V~ ,50/60Hz

Standby power consumption
< 0.5W

Optical parameters

Display technology
0.47″ DMD

Light source technology
ALPD

Standard resolution
4K ( 3840 x 2160 )

Projection parameter

Lens focus
Electric focusing

Throw ratio (TR)
0.233

Recommended screen size
80″ -150″

Brightness mode
Watching movies, highlighting

System parameters

CPU
T962X-H

RAM
2GB DDR3

Built-in storage
16GB eMMC high-speed flash memory

System software

Operating system
Android TV (9.0)

Compatibility
Mi TV player components

APP
Pre-installed third-party APP

Audio and video wireless

Mi TV Wi-Fi module

Dynamic image
Support HDR

Packing list

Laser Projector *1

Remote Contro *1

Power cord *1

Manual cover×1

User Manual *1

Cleaning Cloth *1

Informacion mbi Paketimin

Laser Projector *1
Remote Contro *1
Power cord *1
Manual cover×1
User Manual *1
Cleaning Cloth *1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim