Xiaomi Induction Cooker Lite

8,990 L

Xiaomi Induction Cooker Lite është një pajisje kuzhine e fuqishme dhe e gjithanshme, me një dizajn të rrumbullakët të hijshëm të trupit dhe një çelës kontrolli intuitiv me drita LED për rregullim të saktë të nxehtësisë. Ngarkesa e saj me fuqi 2100 W dhe spiralja e përmirësuar me dy shtresa sigurojnë ngrohje të shpejtë dhe të njëtrajtshme, e përshtatshme për një sërë metodash gatimi nga gatimi i ngadaltë deri te skuqja me temperaturë të lartë. Paisja ofron 9 nivele të rregullimit të nxehtësisë dhe karakteristika të shumta sigurie, duke përfshirë mbrojtjen automatike nga mbinxehja dhe zbulimin e enëve të gatimit, duke siguruar gatim efektiv dhe të sigurt. Përveç kësaj, guarnicioni i silikonit që nuk rrëshqet dhe sistemi i avancuar i shpërndarjes së nxehtësisë rrisin stabilitetin dhe zgjasin jetën e produktit, duke e bërë atë një shtesë të besueshme dhe efikase për çdo kuzhinë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Specifications
Certification Name
Induction Cooker
Model
DCL002CM-1
Product Dimensions 
280 x 265 x 75mm
Product Net Weight
2.1kg
Product Gross Weight
2.5kg
Rated Power
2100W
Rated Voltage
220V–240V~
Rated Frequency 
50Hz–60Hz

Informacion mbi Paketimin

Induction cooker x1
Power cord x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim