Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Disposable Bag

2,790 L

Kjo lloj çante për Mi Robot Vacuum Mop 2 është i siguruar për të mbledhur pluhur deri në 1 muaj dhe mund të hiqet pa nxjerr asnjë grimcë pluhuri dhe pa çliruar toksina në ambjent.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 8%
TRANSPORT FALAS
Kurse 4,000 L
44,990 L
Ofertë!
- 26%
TRANSPORT FALAS
Kurse 700 L
1,990 L
Ofertë!
- 8%
TRANSPORT FALAS
Kurse 7,000 L
75,990 L
Ofertë!
- 29%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,000 L
4,990 L
White
Specifications

Features 

Disposable Design
Non-woven Fabric Material
4L Dust Capacity
Lift and Seal Designed Handle
Easy to Install
Compatible with Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2 Auto-Empty Station
Set of 5 Bags

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Disposable Bag

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim