Redmi Watch 3

7,490 L

Redmi Watch 3 është një orë inteligjente nga nën-brendi i Xiaomi, Redmi. Ajo ofron një gamë të gjerë të veçorive për të përmirësuar jetën tuaj të përditshme. Ora ka një ekran të gjallë dhe të qartë që ju lejon të shihni njoftimet, të gjurmoni aktivitetet e fitness-it dhe të monitoroni shëndetin tuaj. Me modelet e ndryshme të gjurmimit të fitness-it dhe sensorët, duke përfshirë monitorimin e ritmit të zemrës dhe gjumin, ajo ju ndihmon të qëndroni në kontroll të mirëqenies tuaj. Redmi Watch 3 gjithashtu ofron një jetë të gjatë baterie, duke ju lejuar ta përdorni gjatë gjithë ditës pa nevojë për karikim të shpeshtë. Është një orë inteligjente elegante dhe funksionale që mund t’ju shoqërojë në stilin tuaj të jetës aktive.

Choose according to the configuration you want:
Color
Black

Dimensions
42.58 x 36.56 x 9.99mm
*Height, width and thickness dimensions exclude the strap and protrusions
37g (with inbox strap)
Strap
Black strap: TPU strap
size: 135~200mm
Ivory strap: Silicone strap
size: 135~200mm
Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor

Satellite positioning systems

Beidou/GPS/GLONASS/Galileo/QZSS

Battery
Typical use time: 12 days
Capacity: 289mAh
Display
1.75 inch AMOLED Touch Display
Resolution: 390×450 pixel
Brightness: up to 600 nits, adjustable
Glass with anti-fingerprint coating
Specifications
Microphone: supported
Speaker: supported
5ATM water resistant
Bluetooth 5.2
Operating system: Android 6.0 or higher, iOS 12 or higher

Informacion mbi Paketimin

Watch/Magnetic charging cable/User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim