Xiaomi Electric Precision Screwdriver

5,990 L

Seti  elektrik i kaçavidave Xiaomi ka fituar 5 çmime ndërkombëtare dizajni: iF, Red Dot, Japan Good Design, IDEA dhe Chicago Good Design. Falë motorit të fuqishëm magnetik me shpejtësi deri në 170 rpm dhe ingranazhit tërësisht metalik, kaçavida ka koncentricitet  jo më shumë se 0,2 mm të bishtit të vidhosjes kur rrotullohet. Kjo bën të mundur që efikasiteti të jetë i lartë e pa të meta.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Gray

Specifications

Product model
MJDDLSD003QW

Maximum torque at level I
0.05Nm

Product colour
Grey

Maximum torque at level II
0.2Nm

Product dimensions
201.8 x 74.2 x 25.2mm

Maximum manual torque
3Nm

Net product weight
353g

Charging specifications
5V⎓0.14A

Screwdriver dimensions
159 x φ16.4mm

Rated voltage
3.7⎓

Net screwdriver weight
59g

Lithium battery
350mAh

Charging time
160–200min

No-load speed
170rpm

Screwdriving bit parameters

Screwdriving bit specifications
C4 x 28mm, C4 x 45mm

Screwdriving bit material
S2 steel

Phillips head
PH000/PH00/PH0/PH1

Pentagonal
P2/P5

Hex
H0.7/H0.9/H1.5/H2.0

W Type
W1.5

Slotted
SL1.5/SL2.0

Y Type
Y0.6/Y1

Torx
T2/T3/T4

Tri-wing
2.3

Torx with pin hole
TH5/T6H/T8H/T9H/T10H

Note
C4 x 45mm for PH0/PH1/SL2.0/T8H/T10H/H2.0, C4 x 28mm for all other types

Package contents

Storage container x 1
Xiaomi Electric Precision Screwdriver x 1
Screwdriving bit x 24
Type-C charging cable x 1
User manual x 1

Informacion mbi Paketimin

Storage container x 1
Xiaomi Electric Precision Screwdriver x 1
Screwdriving bit x 24
Type-C charging cable x 1
User manual x 1

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim