Redmi Buds 3

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

5,290 L

Kurse 1,700 L

Me peshë vetëm 4,5 g secila, kufjet e para gjysmë-në vesh të Redmit përshtaten shumë mirë me konturet e veshit tuaj, kështu që ju mund të dëgjoni për orë të tëra pa ndjerë asnjë shqetësim. Shijoni deri në 5 orë dëgjimi muzike me një karikim të vetëm dhe deri në 20 orë sëbashku me kutinë e karikimit. Për ndërrimin e këngëve ose hapjen e telefonatave mjaftoni të prekni mbi kufje. Redmi Buds 3, ato që po kërkonit.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 21%
TRANSPORT FALAS
Kurse 3,500 L
12,990 L

White
Black

Earbud specifications

Earbud dimensions
40.7 x 16.9 x 18.7mm

Single earbud net weight
4.5 g

Communication range
10m (open space free of obstacles)

Battery capacity
35mAh (single earbud)

Input parameters
5V⎓70mA

Battery type
Lithium-ion polymer battery

Wireless connection
Bluetooth® 5.2

Charging case specifications

Charging case dimensions
49.6 x 49.6 x 24.4mm

Battery capacity
310mAh

Input parameters
5V⎓500mA

Output parameters
5V⎓150mA

Charging port
Type-C

Battery type
Lithium-ion polymer battery

Informacion mbi Paketimin

Redmi Buds 3 x1
Charging case x1
Charging cable x1
User manual x1
Warranty card x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim