Mi 20W Charger (Type-C)

990 L

Çlironi potencialin e karikimit të shpejtë të pajisjeve tuaja. Ky karikues karikon një iPhone 12 deri në 60% në vetëm 30 minuta. Është universal dhe i përshtatshëm për cdo lloj pajisje me portë Type-C. Është i vogël dhe mund ta merrni kudo me vete.

S’ka stok

White
Specifications
Product name
Mi 20W Charger (Type-C)
Model
AD201EU
Input
100-240V~50/60Hz 0.5A
Output port
USB-C
Output
5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A, 20W Max Output
Dimensions
30 x 22.5 x 43mm

Informacion mbi Paketimin

1 x Charger

1 x Manual

1 x Warranty notice

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim