Xiaomi LCD Writing Tablet 13.5″ (Color Edition)

2,990 L

Tablet per femije dhe jo vetem. Mund te themi qe eshte imitim i derrases se zeze. Vjen me ekran LCD i cili nuk emeton driten blu te demshme per shikimin. Shkruani, lini shenime dhe vizatoni pa u shqetesuar per hapsiren sepse te gjitha fshihen me nje buton te vetem per ti lene hapsire krijimit te rradhes. Shoqerohet edhe me laps i cili mund te vendoset ne tablet me ane te magneteve ne pajisje dhe laps.

Ka stok

White
Product Model

MJXHB02WC

Battery

Button cell battery (CR2025)

Product Dimensions

214 × 300 × 7.2mm

Main materials

ABS, polymer solid liquid-crystal display soft film

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim