Xiaomi TV A2 55″

49,990 L

Xiaomi TV A2 55″ është një televizor inteligjent premium i krijuar me një kornizë metalike elegante dhe një kornizë ultra të ngushtë, duke ofruar një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi me ekranin e tij 4K Ultra HD dhe teknologjinë Dolby Vision®. Ai jep gjallëri reale ngjyrave duke përdorur gamën e ngjyrave DCI-P3 dhe lëvizjen e qetë me teknologjinë MEMC . I pajisur me Google Assistant për kontrollin zanor dhe Chromecast të integruar për transmetim pa probleme. Me një procesor me katër bërthama me performancë të lartë, Wi-Fi dhe Bluetooth 5.0, Xiaomi TV A2 55″ siguron një lidhje të qetë dhe përvojë emocionuese argëtuese.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Display

Display Type: 4K UHD

Resolution: 3,840 × 2,160

Color gamut: DCI-P3 90% (typ)

Color depth: 1.07 billion

Refresh rate: 60Hz

MEMC: up to UHD 60Hz

Viewing angle: 178°(H)/ 178°(V)

Supports Dolby Vision®, HDR10, HLG

Speaker

Speaker (Sound Output): 2 × 12 W

Supports Dolby Audio™ and DTS-HD®

Operating system
Android TV™ 10
CPU: Quad A55
GPU: Mali G52 MP2
RAM: 2GB
Storage: 16GB
Content
Netflix, Amazon Prime Video and Youtube pre-installed
Thousands of apps available in Google Play
Smart Home
Google Assistant built-in
Smart home control hub
Chromecast built-in
Supports Miracast
Design
Size: 55”
Limitless display with no-bezel
Color: Black
Stand: Single
Power button
Dimensions
Dimensions including base (L × W × H): 1225.8 × 279.9 × 778.3mm
Dimensions not including base (L × W × H): 1225.8 × 80.9 × 712mm
Packing size (L × W × H): 1350 × 144 × 837mm
Weight
Weight including base: 11.23kg
Weight not including base: 11.04kg
Packing weight:14.68kg
Material
Frame: Metal
Stand: Plastic
Wall mount

Wall mount: 300 × 300mm

Connectivity
Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
HDMI × 3 (1 port with eARC)
USB 2.0 × 2
Composite In (AV): Yes
Ethernet (Lan): Yes
Optical Digital Audio Out: Yes
3.5mm headphone jack: Yes
CI Slot*: Yes
Broadcasting system: DVB-T2/C, DVB-S2*
*Vary by markets
Power & Operating environment
Power: 140W
Voltage: 100-240V ~ 50/60Hz
Operating temperature: 0℃~40℃, Humidity 20%~80%
Storage temperature: -15℃~45℃, Relative humidity < 80%

Informacion mbi Paketimin

360° bluetooth remote control × 1
Screws bag × 1
Stand × 1 (Set)
Power cable × 1
User manual × 1
Warranty card × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim