Mi Curved Gaming Monitor 34″

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

47,990 L

Kurse 10,000 L

Ky monitor lojërash do t’ju bëjë të harroni të gjithë monitorët e mëparshëm dhe të vendosni një standard krejtësisht të ri. Vjen me ekran 21:9 dhe ofron imazh 30% më të gjerë se ekranet konvencionale 16:9. Me një rezolucion prej 3,440 x 1,440 piksel dhe një shpejtësi përditësimi prej 144 Hz, do të përjetoni imazhe të mprehtë dhe pa pengesa. Nëse dëshironi, mund ta ndani në disa ekrane në mënyrë që, për shembull, të punoni në disa detyra në të njëjtën kohë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 10%
TRANSPORT FALAS
Kurse 800 L
6,990 L

Black

Display Specifications

Resolution: 3440 × 1440

Screen curvature: 1500R

Response time: 4 ms (Gray scale response time)

Colors: 16.7 million (8-bit)

Brightness: 300 cd/m²

Display: 21:9

Refresh rate: 144 Hz

Color gamut: 85% NTSC (NTSC CIE 1931 Standard)

Contrast ratio: 3000:1 (TYP)

Window modes

Single window

Left/right split screen

Picture-in-picture mode

Number and Type of Ports

HDMI 2.0 x 2

DP1.4 port x 2

AUDIO port x 1

AC power cable IN port x 1

Bracket

Supports: height adjustment / rotation / wall mounting

Packing list

Display main body x 1

Base x 1

Bracket x 1

Power cable x 1

DP cable x 1

Instruction manual x 1

Wall mounting screw x 4

Wall mounting bolt x 4

Base screw x 1

Informacion mbi Paketimin

Display main body x 1

Base x 1

Bracket x 1

Power cable x 1

DP cable x 1

Instruction manual x 1

Wall mounting screw x 4

Wall mounting bolt x 4

Base screw x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim