Xiaomi Smart Home Hub 2

2,990 L

Xiaomi Smart Home Hub 2 është një paisje e gjithanshme e automatizimit inteligjent të shtëpisë, e krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të jetesës inteligjente. Me mbështetjen për Wi-Fi me bandë të dyfishtë, ai siguron një lidhje të qëndrueshme dhe efikase, duke suportuar të dy rrjetet 2,4 GHz dhe 5 GHz për lidhje optimale të pajisjes. Përputhshmëria e tij me tre protokolle komunikimi, Bluetooth, Bluetooth Mesh dhe ZigBee mundëson menaxhimin pa probleme të një game të gjerë pajisjesh inteligjente. I pajisur me një CPU të fuqishme me dy bërthama dhe memorie të bollshme, ofron kohë të shpejta reagimi dhe stabilitet të përmirësuar të sistemit. Qendra gjithashtu vjen me aftësitë e automatizimit lokal, duke siguruar që skenat tuaja inteligjente të paracaktuara të vazhdojnë të funksionojnë edhe në rast të problemeve me rrjetin. Dizajni i tij elegant dhe kompakt, cilësia premium e ndërtimit dhe porta Type-C për karikim e bëjnë atë një shtesë elegante dhe praktike për çdo konfigurim shtëpie inteligjente.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Specifications

Product model
DMWG03LM

Product dimensions
95 × 95 × 26mm

Input parameters
5V⎓1A

Operating temperature
-10°C–50℃

Operating humidity
0%-95%RH (non-condensing)

Network ports
10/100Mbps Ethernet

Compatible with
Android 5.0 or iOS 12.0 and above

Standards implemented
GB/T 4943.1-2011

Wireless connection
Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n 2.4GHz/5GHz, Zigbee 3.0 IEEE 802.15.4, Bluetooth 5.0

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Smart Home Hub 2

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim