10000mAh Mi 18W Fast Charge Power Bank 3

Ofertë!

Nga 1,990 L

PowerBank 10.000mAh nga Xiaomi ka nje kapacitet ne dalje prej 12.4W(5.1V – 2.4A) deri ne 18W (12V – 1.5A). Mundeson karikim te shpejte dhe karikim te disa pajisjeve njekohesisht.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
 
Kurse 5,200 L
12,490 L

Silver
Black
Product no

PLM09ZM

Battery type

Lithium polymer battery

Battery capacity

10000mAh 3.7V (37Wh)

Rated capacity

5500mAh (5.1V/2.6A)

Input port

Micro-USB/USB-C

 

Output ports

USB-A x 2

 

Input

5.0V2.1A / 9V2.1A / 12V1.5A (18W MAX)

 

USB-A x1

5.1V2.4A / 9V2.1A/ 12V1.5A (18W MAX)

 

USB-A x2

5.1V / 2.6A

 

Product dimensions

147.8 x 73.9 x 15.3 mm

 

Charging time

– ~4 hours with 9V/2A or 12V/1.5A charger
– ~6 hours with 5V/2A charger

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim