Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus

PRODUKT I RI

30,690 L

Me Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus thuaji lamtumirë pluhurit falë pastrimit superior që kjo fshesë mundëson. Motori i ri dixhital me shpejtësi të lartë ka fuqi thithjeje 150AW duke pastruar sipërfaqen prej çdo grimce papastërtie. Fshesa përdor një sistem filtrimi me 5 faza, i cili përthith edhe grimcat me madhësi 0.3μm, duke realizuar pastrim efikas deri në 99.9%. Motorë të fuqishëm individualë me performancë të lartë pastrojnë thellë qilimat dhe hapësirat e dyshemesë. Një dizajn unik i rrotave ndihmon fshesën me korrent të lëvizë pa probleme nëpër tapete, duke përmirësuar funksionimin dhe efikasitetin edhe më tej. Ndërfaqja LED e sapo përmirësuar me cilësi të lartë shfaq qartë informacionin e modalitetit të punës dhe baterisë, duke ofruar një përvojë të shkëlqyer vizuale dhe kontrolli, të përshtatshme për këdo.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Specs
Product name
Cordless Vacuum Cleaner
Model
B207
Net weight
4.2kg (with Accessories)
Item dimensions
1286 x 214 x 256mm
Rated voltage
25.2V
Charging voltage
30.8V
Rated power
425W
Battery capacity
3000mAh (nominal capacity)
2800mAh (rated capacity)
Charging time
approx. 4 hours
Dust compartment capacity
0.6L

Informacion mbi Paketimin

High torque brush bar ×1

Mini electric brush ×1

Crevice nozzle ×1

2-in-1 Brush nozzle ×1

2-in-1 charging & storage mount ×1 (includes screw ×2, wall plug ×2, and mounting template sticker)

Extension rod ×1

Charger ×1

Water tank ×1

Mop pad ×1 (Pre-installed)

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim