Xiaomi Smart Tower Heater Lite

Ofertë!

6,990 L

Kurse 1,000 L

Ngrohës inteligjent nga Xiaomi. Lite Smart Tower  nxehet në 3 sekonda. Ka temperaturë konstante, zhurmë të ulët dhe ventilim me kënd të gjerë 70°. Kontrolli inteligjent i temperaturës e mban atë midis 22-28°C. Ngrohësi qeramik PTC 2000W jep nxehtësi vetëm 3 sekonda pasi është ndezur, kështu që ju mund të ngrohni ambjentin pa pasur nevojë të prisni. Lite Smart Tower, zgjidhja juaj për këto ditë të ftohta!

Ka stok

White

Specifications
Product model
No.LSNFJ02LX
Rated power
2000W
Product dimensions
184 × 184 × 500mm
Rated voltage
220-240 V~
Rated frequency
50–60Hz
Product net weight
2.2kg

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Smart Tower Heater Lite x1

User manual x1

Quick start guide x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim