Mi Portable Photo Printer

Ofertë!

6,490 L

Kurse 1,500 L

Printer portabël me blututh që ju mundëson printimin e momenteve tuaja më të bukura direkt nga aparati juaj celular. Nuk ka nevojë për bojë dhe përmban jë shumllojshmëri filtrash dhe modalitetesh. Një nga karakteristikat më të veçanta të këtij printeri është sjellja në jetë e fotove tuaja. Mjafton të regjistroni ose ngarkoni një video kur printoni një foto, më pas skanoni foton duke përdorur aplikacionin Mi Home/Xiaomi Home për të përjetuar efekte fotografike virtuale AR.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White

Printing performance

Printing technology

Thermal (ZINK)

Printing resolution

313 × 400 dpi

Photo paper dimensions

2 × 3 inches (50 mm × 76 mm)

Printing speed

Approx. 45 seconds/sheet

Paper tray capacity

Up to 10 sheets

File formats supported

JPEG, PNG

AR photos

Supported

Multiple Bluetooth connections

Up to three people

Exclusive consumables

Name

Mi Portable Photo Printer Paper

Pack Size

13-inch photo paper, 20 sheets

Pack Size

23-inch photo paper, 50 sheets

System

Upgrade mode

Works with the Xiaomi intelligent hardware upgrade framework.

Compatible with

Android 4.1 or iOS 9.0 and above

App

Connects to the Mi Home/Xiaomi Home app

Devices supported

Smart phone, smart tablet

Connectivity

Wireless connection

Bluetooth 5.0 BLE

Battery parameters

Battery type

Lithium-ion polymer battery

Rated voltage

7.4 V

Rated capacity

500 mAh

Working time

Prints approx. 20 sheets of photo paper

Product ports

Port types

Micro-USB

Other

Printer net weight

Approx. 181 g

Package contents

Mi Portable Photo Printer x 1

USB cable ×1

User manual ×1

Photo paper pack (5-sheet)

Informacion mbi Paketimin

Mi Portable Photo Printer x 1

USB cable ×1

User manual ×1

Photo paper pack (5-sheet)

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim