Mi 11 Rugged Leather Case

990 L

Kasë mbrojtëse për smartfonët Mi 11. Jo vetëm që e mbron smartfonin tuaj nga gërvishtjet, por gjithashtu i jep një pamje krejtësisht të re. Është tepër rezistente dhe përbëhet nga material lëkure.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 24%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,200 L
3,790 L
Black
Product Materials

PC + PU

Dimensions

167,55 x 77,43 x 11,03 mm

Informacion mbi Paketimin

1 x Leather case

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim