Mi 360° Home Security Camera 2K

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

5,990 L

Kurse 1,000 L

Kamer sigurie 2K Mi 360° Home me imazhe shumë të pastra 2K dhe lente të pëerparuara të cilat kapin imazhe me ngjyra të qarta edhe në ambjente me pak dritë. Sensori i indetifikimit të njerzve filtron gjithashtu alarmet fallso dhe ju sjell alarme vetëm atëherë kur vërtetë ka prani të personave të tjerë. Mund ta lidhni me aplikacioin Mi Home dhe nga aty të kontrolloni çdo njoftim apo parametër.

Ka stok

White
Mi 360° Home Security Camera 2K

Specifications

Product name

Mi 360° Home Security Camera 2K

Product net weight

310 g

Product model no.

MJSXJ09CM

Power input

5V=2A

Working temperature-10°C to 50°C

Aperture

F1.4

Lens angle

110°

Resolution

2304 × 1296

Product dimensions

115 × 78 × 78 mm

Video encoding

H.265

Compatible with

Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Storage

Micro SD card (up to 32 GB supported)

Wireless connection

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Package contents

Mi 360° Home Security Camera 2K

User Manual

Power cable

Wall mount accessories package

Informacion mbi Paketimin

Mi 360° Home Security Camera 2K

User Manual

Power cable

Wall mount accessories package

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim