Mi Robot Vacuum-Mop Brush

1,290 L

Furce fshirese per pajisjet xiaomi Vacuum Mop. Perfekte per te kapur floke dhe pluhura te ndryshem. Me furce te bute por shume efektive ne fshirje.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim