Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi

1,490 L

Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi ka dizajn te vogel dhe kompakt, eshte e thjeshte per tu mbajtur me vete dhe nuk ze shume hapsire duke mos penguar keshtu prizat e tjera. Ju mundeson te kontrolloni pajisjet tuaja me ane te komandave zanore, sepse eshte e pershtatshme me Google Home dhe Amazon Alexa.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Material

Pc

Voltage

220 – 240V

Note

3680W

Supply Mode

AC power

Product weight

0.1150 kg

Product Size (L x W x H)

9.00 x 5.20 x 7.30 cm / 3.54 x 2.05 x 2.87 inches

Operating temperature

0-35 ° C

WiFi output

15dBm

Rating

220 – 240V, 16A, 3680W (max), 50Hz

Compatible with

android 4.4, iOS 9.0 or higher

Wireless connectivity

WiFi IEEE 802.11 b / g / n, 2.4G

Informacion mbi Paketimin

  • 1 x & xbs; Xiaomi Mi Smart Plug WiFi – Smart Plug
  • 1 x English Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim