Mi Motion Activated Night Light 2

1,990 L

Llampe e cila aktivizohet me ane te sensoreve ne momentin qe ndjen levizje ne ambjent. Strukture magnetike, mund te vendoset lehte ne cdo vend. Me dy nivele ndricimi dhe mund te rrotullohet 360 grade, per tju pershtatur kendit te preferuar nga perdoruesi.  

Ka stok

Informacion mbi Paketimin

1 x Manual

1 x Night Light 2

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim