Mi Led Ceiling Light

Ofertë!

7,490 L

Kurse 4,500 L
Llampe tavani Xiaomi qe mund te vendoset edhe ne mur. Drite relaksuese. Krijoni nje show shumengjyresh, atmosfere festive ose drite perfekte per te lexuar me ane te aplikacionit Mi Home. Ne aplikacion mund te komandohet gjithashtu edhe intensiteti  dhe nivelet e ndricimit sipas deshires.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
 
Kurse 2,400 L
3,990 L

Specifications
Luminous Flux 1800lm ±10% @4000k
Communication Mode Wi-Fi&BLE
Color Temperature 2700K-6500K
CRI ≥95
Brightness 0.1-1800lm
Power 28W
Adapter voltage 200V~50/60Hz 0.12A
Lamp input 200-240V
Lifetime 25000hrs
Platform Supported (a) Android4.4 and above system;
(b) IOS8.0 and above system

Informacion mbi Paketimin

  • 1 x Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Light

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim