Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S

4,990 L

Kompresor portabël me 5 modalitete të ndryshme në bazë të gomës që deshironi të fryni. Është i pajisur me bateri 2000mAh dhe mund të fryjë deri në 8 goma me një karikim të vetëm. Falë integrimit të një çipi të ri, pajisja gjithashtu mund të zbulojë ndryshimin e presionit në gomë me një saktësi prej 1 psi. Ndryshimin e presionit të ajrit gjatë fryrjes mund ta kontrolloni nga ekrani LED në trupin e kompresorit.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Specifications

Name
Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S

Model
MJCQB05QJ

Standards implemented
QXMQJ0002-2019

Dimensions
124 x 71 x 45.3 mm (Air compressor, excluding air hose)

Inflation pressure range
0.2–10.3 bar/3–150 psi

Operating temperature
Charging: 0℃—45℃. Discharging: -10℃—45℃

Storage temperature
-10℃ to 45℃

Battery capacity
14.8 Wh

Noise value during operation
<80 dB at 1 m distance

Input parameters
5V ⎓ 2A

Charging port
Type-C

Charging time
<3 hrs

Package contents

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S x1
Presta Valve Adapter x1
Needle Valve Adapter x1
Storage Pouch x1
User Manual x1
Charging Cable x1

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S x1
Presta Valve Adapter x1
Needle Valve Adapter x1
Storage Pouch x1
User Manual x1
Charging Cable x1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim