Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

2,990 L

Ndjejeni muzikën sikur të jeni në koncert. Me teknologjinë më të fundit të Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka bëhet më e lehtë. Mikrofoni i integruar, rezistenca ndaj ujit dhe e 12 ore degjimi muzik, i bëjne këto kufje perfekte për ju. Kontrolloni audion me prekje dhe me anë të komandave zanore.

Ka stok

Basic Specifications

Product model no.

TWSEJ061LS

 

Net weight of a single earphone

Approximately 4.1 g

 

Call duration

Approximately 4 hours

 

Battery capacity of a single earphone

43mAh

 

Battery capacity of charging case

300mAh

 

Charging time of earphones

Approximately 1.5 hours

 

Charging time of charging case

Approximately 2 hours

 

Wireless connection

Bluetooth 5.0

 

Total weight of charging case

Approximately 35.4 g

 

Charging case battery life

Approximately 12 hours

 

Earphone dimensions

26.65 x 16.4 x 21.6 mm

 

Charging case dimensions

62 × 40 × 27.2mm

 

Communication range

10 meters (no obstacles)

 

Bluetooth protocol

AVRCP / HSP / HFP / A2DP

Informacion mbi Paketimin

Charging case x1

Earphone x2

User manual ×1
*No charging cable, to be purchased separately

Earbud tips x2 pairs
(S/M/L/, M pre-installed)

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim