XiaomiBook S 12.4″ Keyboard

13,990 L

Nje tastiere praktike dhe e lehte per ta marr kudo, vjen së bashku me koverin i cili pervec se e mbron Xiaomi Book S tuaj, por edhe te ndihmon te kesh nje zgjidhje per mbeshtetjen e tij, qe te ofron nje komfort te kerkuar prej kohesh.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Specifications
Size
286 x 205 mm
Weight
317 g
Thickness
A/B-Part Support plate 2.7mm,C-Part Keyboard End 5.5mm
Outer Material
Faux Leather
Key Type
QWERTY
Key Width
1.3 mm
Connection Method
Pogopin
Compatible Models
Suitable For Xiaomi Book S 12.4″
Opening And Closing Angles
Stepless Angle Support: 0-360°

Informacion mbi Paketimin

Keyboard x 1

User Manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim