Mi Smart Projector 2

44,990 L

Video projektori ynë më i ri i cili do e kthej shtëpinë tuaj në një kinema të vërtetë. Krahasuar me projeksionin tradicional LED me tre kanale, ky projektor ka shtuar një kanal drite blu i cili bën të mundur që gama e ngjyrave Rec.709 të tejkaloj 154% për ngjyra sa më reale dhe të gjalla. Projektori gjithashtu mbështet dekodimin HDR10. Ka rezolucion Full HD dhe mund ta kontrolloni  me zë, mjafton të shtypni butonin e asistentit të Google në telekomandë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Specifications

Name
Mi Smart Projector 2

Product Dimensions
115x150x150mm

Net Weight
1.3kg

Power Consumption
Rated Power < 65W; Standby Power < 0.5W

Rated Input
External Adapter, 19V–3.42A

Display Technology
LED Light with DLP technology
Brightness
500ANSI lumens
Standard Resolution
1920×1080p
Throw ratio
1.2:1

Screen Size
60″ to 120″

Lens Focus
Auto Focus

Keystone Correction
Multi-angle auto-keystone correction

Built-in Storage
2GB DDR3/16GB eMMC

Operating System
Android TV™

Bluetooth
Bluetooth 5.0/BLE

Wireless Connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n 2.4GHz/5GHz

Audio Effects
*Dolby Audio™

Speaker
2 x 5W Full-range

Noise Level
≤ 28dB(A) at an ambient temperature of 25°C

Storage Temperature/Humidity
-20°C to 55°C/ ≤ 90%

Operating Temperature/Humidity
0°C to 40°C/ 20%–80%

Informacion mbi Paketimin

1 x Smart Projector 2

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim