Xiaomi FlipBuds Pro

Ofertë!

13,990 L

Kurse 1,000 L

Shijoni muzikën tuaj të preferuar me Xiaomi FlipBuds Pro. Këto kufje janë të pajisura me një procesor të fuqishëm të pavarur ANC, që sjell aftësinë hibride të anulimit të zhurmës deri në 40 dB. Zgjidhni ndërmjet modalitetit të zyrës, përditshmërisë ose udhëimit dhe përfitoni përvojën më të mirë të dëgjimit në përshtatje me vendin dhe situatën ku ndodheni.

Ka stok

Black
Specifications

Model no.
TWSEJ20GT

Weight
About 60g

Charging port
USB Type-C

Speaker impedance
16Ω

Headphone input parameters
5V

0.22A *single ear

Charging case input parameters
5V 2.22A

*When the charging case and earphones are out of battery

Wireless charging input parameters
5V 0.5A

Charging case output parameters
5V 0.44A

Bluetooth connection
Bluetooth 5.2

Bluetooth protocol
Bluetooth® Low Energy/HFP/A2DP/AVRCP/SPP

Working distance
10m (barrier-free open environment)

Executive standard
GB 8898-2011, GB/T 9254-2008

Package contents
Xiaomi FlipBuds Pro x 1
Charging case x1
User guide x1
USB Type-C charging cable x1
Eartips x 3 pairs: size S, M(pre-installed) and L

 

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi FlipBuds Pro x 1

Charging case x1

User guide x1

USB Type-C charging cable x1

Eartips x 3 pairs: size S, M(pre-installed) and L

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim